Фото - Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних

 
Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних
У неділю, 22 вересня, у с.Переволочно відбувся третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних домів Бущини.
Перед громадою, яка зібралася у залі, виступив із привітальним словом сільський голова Василь Колещук. Розпочали концертну конкурсну програму учасники художньої самодіяльності НД с.Топорова. Цього річ топорівчани прибули на огляд-конкурс великим творчим колективом. Хоровий колектив Топорівського Народного дому, у барвистих вишиванках, велично виконав пісню «Знову йдеш» В концертну програму входили сольні пісні та гуртовий спів чоловічих та жіночих ансамблів, гумор. У виконанні талановитої співачки, Галини Сусол, чудово прозвучала пісня «Чорний птах». Чоловічий дует у складі Івана Зеліска та Мар’яна Горбача зворушливо виконав пісенний твір «Повертай додому». Хочеться сказати щирі слова дяки за належну підготовку до районного огляду-конкурсу директору Народного дому с.Топорів Галині Білостоцькій.
Учасники художньої самодіяльності Народного дому с.Гута привезли на огляд-конкурс «Пісню солов’їну» у виконані Мар’яни Шевчук. Дует у складі хлопців Мар’яна Горбача та Володимира Стружука виконав українську народну пісню «Ой, чий то кінь стоїть», а дотепний гумор був окрасою їх виступу.
Недільний огляд-конкурс продовжив виступ учасників художньої самодіяльності із с.Г.Турянського, згодом Тур`я.
Глядачі щиро аплодували аматорам сцени за зворушливі «Чорнобривці», «Виший, мамо, сорочку». Танець «А калина не верба» (дівочий колектив НД с.Тур`я).
Директор НД із с.Стовпин Ігор Дзендзелюк прибув на огляд-конкурс всією родиною, яка була доброю групою підтримки для Дмитра Дзендзелюка – сина директора НД, який яскраво виступив на огляді-конкурсі з піснею «Родина».
Заслуговує належної уваги виступ учасників художньої самодіяльності із НД с.Соколівка (директор Іван Лех). Його фаховість, наполегливість яскраво вирізняли виступ соколівського колективу. Аматорський хор Народного дому, яким керує директор, задушевно виконав пісню «Україно, молитво моя». Жіночий дует у складі Ірини Зробок та Наталії Колмиш, надзвичайно ніжно і щиро виконав пісні «Послухай річко», «Бог то любов». В огляді-конкурсі брали участь аматори художньої самодіяльності НД с.Брахівки та Хватова. Анастасія Пюрко, відома бущанська співачка, достойно виступила як учасниця художньої самодіяльності НД с.Хватів. Пісня «Україна» у її виконанні полонила серця кожного присутнього в залі.
На завершення творчого дійства на сцену вийшли учасники художньої самодіяльності Переволочненського Народного дому з великою концертною програмою. Розпочав виступ Народний фольклорний колектив «Джерело» (кер. О.Мисак).
У їхньому виконанні прозвучала патріотична пісня «Хай цвіте червона калина» та «Вояки УПА». На сцену, зі своїми творчими доробками, одні за одними виходили учасники недільного дійства: солісти, дуети, ансамблі. Багаточисельний дитячий колектив, з особливим темпераментом, виконав запальні «Черевички». Членів журі приємно вразив виступ дуету Ольги та Петра Мисаків, які з особливою ніжністю, із любов’ю виконали пісню «Два крила». Надзвичайно ефектно, вражаюче, потужньо прозвучав фінальний номер переволочненців - «Козацька слава» у виконанні зведеного хору. Хочеться сказати слова вдячності директору Народного дому Надії Боднарчук та художньому керівнику Ользі Мисак за належну підготовку закладу культури для проведення районного кущового огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності Бущини. На кінець недільного святкового дійства директор Народного дому - Надія Боднарчук та мешканці села щиро дякували усім присутнім у залі за щирі оплески та добрі слова вдячності аматорам сцени.


Sony DSC-W630 [4 фото]
Люди и события4608 x 3456
Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних


4608 x 3456
Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних


4608 x 3456
Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних


4608 x 3456
Третій районний кущовий огляд – конкурс колективів художньої самодіяльності сільських Народних