Фото - День медсестри

 
День медсестри
17 травня в Україні відзначають День медсестри.
Медсестра, працівник без високої посади та великої платні, виконує роботу, про яку не часто згадують…
І саме вони, ангели у білих халатах, допомагають хворим виздоровіти, стати на ноги, стають другом, який розрадить у лікарняній палаті…
Бувають ситуації, коли звичайні медсестри, виконуючи свій обов’язок, свою працю чесно та віддано, натхненні духом патріотизму, стають національними героями, прикладом для усіх.
Такою є медсестра Марія Матвіїв, яку охрестили «Найсміливішою жінкою планети», живе та понад 22 роки працює у Буській лікарні. Під час заворушень на Майдані у Києві, коли снайпери розстрілювали беззбройних людей на Інститутській. Коли гинули чоловіки, на допомогу прийшла жінка – без каски, щита і бронежилета, з розпущеним волоссям. Її не захищало ніщо. Ніщо, крім мужності, любові до людей, почуття обов’язку і Божого провидіння…
3 травня п. Марії, під час зборів Львівської міської ради, присвоєно звання «Львів’янка року», а 18 травня відважна медсестра отримала нагороду «Українська чарівність», яку вручали голова Буської РДА Б.Гринишин, голова спілки ветеранів України В.Луженцов., голова Буської райради В.Замроз, голова Буської міськради Р.Сліпець. Музичним дарунком усіх присутніх медсестер вітали С.Панькевич, У.Петришин та Я.Килимник.
Представники влади Буського району вшанували винуватців свята щирими побажаннями, вдячними словами та квітами.
З гарним настроєм, відчуттям потрібності професії та вдячністю за підтримку та визнання, десятки медсестер та медичних працівників приступили до своїх повсякденних робочих обов’язків – РЯТУВАТИ ЖИТТЯ….

Люди и события2576 x 1716
День медсестри


2576 x 1716
День медсестри