Фото - День Матері

 
День Матері
Незважаючи на те, що День Матері Україна відзначила 10 травня, вдячні діти продовжують святкувати – адже теплих слів та синівської уваги не буває забагато. В ошатній концертній залі Буської ЗОШ 1-3 ст. №2 відбулося тепле родинне дійство – «Весна – мати», де класний керівник 2 –Б класу Квасниця Н.А. та її маленька шкільна родина вшановували Матір Божу, Матір – Україну та Матір, яка дала життя…У всіх матерів багато спільного – ми їх не вибираємо і це найдорожче, що нам дав Господь…
Святкування розпочалося з подарованої мамі троянди і для багатьох першим у житті, танцем з вже «таким дорослим сином»...А далі свято проходило в рамках конкурсу, де змагалися сім найактивніших дівчаток – школярок.
Усім знайомі пісні про маму, вірші та щирість дітей не залишила у залі жодного байдужого, а цікаві конкурси дарували багато усмішок та позитиву.
1 конкурс: знайомство та презентація українського костюму, який дбайливо підбирала мама,вплітаючи квіточки у коси, 2-ий конкурс - улюблена пісня, де звучали відомі народні композиції, які підспівував зал, 3-ій змаг - веснянка, 4 – ий - мамина колискова, яку майбутні мами чуйно співали своїм улюбленим лялькам. 5 – ий - улюблена страва, де дітки здивували цікавими та екзотичними стравами (салат- «Сонях», десерт «Пальма», канапки у вигляді божої коровки..) 6-ий конкурс - квіткова композиція – де дівчатка – красуні, здавалося, самі доповнювали яскраві букети пишних квітів.
Опісля конкурсів, діти та батьки разом з класоводом Надією Анатоліївною, ще раз мали нагоду краще пізнати себе та своїх дітей, жартували, відповідали на дотепні запитання. Хлопці вперше «в ролі свекрухи», в’язали яскраві хустини на однокласниках – манекенах. Було весело!!!!
А тим часом виступи діток оцінювало поважне журі: Г.Слівінська – заступник директора по навчально-виховній роботі, Л.Ціхоцька (бабуся) та О.Зільник (мама), яке й розподілило номінації між талановитими дітками.
Домінантами стали: Каріна Кравчишин – «Маленька україночка», Уляна Дубова – «Дівчинка – співаночка», Соломія Сліпець – «Дівчина – весняночка», Марта Бака – «Дівчина – колисаночка», Ліля Політило – «Майстринька- господинька», АлінаТуз – «Дівчинка – квіточка».
На святі багато слів прозвучало про ласку Божу, про вірність Україні та любов до мами – це вселяє надію та впевненість у те, що завтра наші діти стануть справжніми людьми, українцями та патріотами - дітьми одного Бога та єдиної батьківщини – України.
Батьківський комітет висловлює слова щирої вдячності та поваги за невтомну та натхненну працю з найціннішим скарбом - нашими дітьми – класоводу Квасниці Надії Анатоліївні. З води Вам і роси. Дякуємо усім педагогам найбільшої в районі школи за любов, витримку і високий професіоналізм.

Батьки 2-Б класу Буської ЗОШ 1-3 ст. №2.


Найбільша школа району – Буська ЗОШ №2 – де вчаться багато діток, залучає до шкільного життя і найбільше мам

Nikon D3200 [1 фото]
Люди и события4512 x 3000
День Матері