Фото - Семінар с. Задвір`я

 
Семінар с. Задвір`я
«А ми тую січовую славу збережемо!» - саме таку промовисту назву має кущовий семінар – практикум директорів та художніх керівників сільських Народних домів, проведений на базі Задвір`янського Народного дому.
Місце проведення семінару вибрано не випадково, адже у цьому сільському закладі культури ось уже 10 – років працює Народний чоловічий вокальний ансамбль «Січові стрільці». Керівник цього колективу – Роман Ладига. У тісній співпраці з директором Народного дому Володимиром Благим та художнім керівником Марією Благою він творить справжнє пісенне патріотичне дійство.
Розпочали семінар з славеню України - гімну, та молитви «Отче наш», яку прочитав о.Петро Гунчак.
Учасникам семінару була представницька влада: перший заступник голови ОДА Й.Ситник, голова Буської РДА Б.Гринишин, Задвір`янський сільський голова Т.Дума.
Йосип Ситник у своєму виступі зауважив:
- Патріотичний змаг січового стрілецтва, як спадок, передався воїнам сучасності , які нині, жертвуючи своїм життям, захищають рубежі вітчизни. І саме тому Україна була і буде незалежною, суверенною державою. Ніякий ворог не подолає нашої свободи.
Голова Буської РДА Б.Гринишин побажав учасникам семінару нездоланої віри у перемогу нашого народу у загарбницькій війні зі сторони Росії. Зокрема, він сказав: - Але переможемо ми лише тоді, коли будемо єдині у думках та вчинках, щирій любові до Вітчизни.
Керівник відділу культури та туризму Буської РДА Л.Ціхоцька вручила подяки керівнику колективу «Січові стрільці» Р.Ладизі та директору Народного дому В.Благому. Учасники семінару поклали квіти до могили вояків УПА.
Завершальним етапом семінару стала многоголоса, промовиста «Червона калина» у виконанні усіх присутніх.

Nikon CoolPix L22 [5 фото]
Люди и события4000 x 3000
Семінар с. Задвір`я


3000 x 4000
Семінар с. Задвір`я


3000 x 4000
Семінар с. Задвір`я


4000 x 3000
Семінар с. Задвір`я


4000 x 3000
Семінар с. Задвір`я