Фото - Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"

 
Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"
5 жовтня у «колисці» українського театру – м. Кам’янка – Бузька пройшов традиційний обласний огляд – конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».
Погожого дня театральна осінь зібрала в районному Народному домі найкращі колективи Львівщини. Буський район представляв молодіжний колектив «Євшан» із Красного. Художній керівник з театрального жанру Народного дому та організатор поїздки Марія Глова зауважила, що на обласному огляді непросто було мірятись силою із відомими в області Народними театрами Дрогобича, Золочева, Бродів, Судової Вишні, Кам’янки – Бузької та іншими. Адже «Євшан» - шкільний аматорський гурток в якому у свій вільний час займається молодь. «Наймичка» - вдала дебютна постановка до 200 річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, яка засвідчила, що молоді аматори спільно із своїм талановитим наставником завучем Красненської школи №1 Валентиною Лотоцькою живуть любов’ю до театрального мистецтва і нею надихаються у творчості. Чіткість, виразність і надзвичайна культура поведінки гармонійно поєднувалися із щирістю та емоційністю красненських акторів над створенням сценічних образів на Кам’янко – Бузькій сцені. Чарівні ведучі Наталя Столярук, Зоряна Гулка, Ірина Дусан (вчитель – організатор школи) та Діана Сокирка легко і невимушено стали частиною постановки в якій майстерно виконали свої ролі Ігор Смірнов, Юлія Роман – Ярошевська (бібліотекар шклоли), Христина Притула, Ігор Оприсак, Анастасія Кухар, Божена Роман – Ярошевська та Роман Гірняк. Глядачі після перегляду вистави витирали сльози із очей, гучно і довго аплодували, а очільник журі - викладач театральних дисциплін Львівського державного училища культури та мистецтв Ірина Ковалів зазначила, що аматорський колектив «Євшан» відповідально поставився до підбору конкурсного репертуару і продемонстрував належний рівень виконання.
Хочеться висловити слова щирої вдячності гарній творчій співпраці працівників закладу культури , місцевої школи , які отримали надзвичайну підтримку Красненського селищного голови. Пан Олег Лотоцький організував транспорт для недільної поїздки та щоб підтримати колектив морально пожертвував своїм вихідним. Саме завдяки цим талановитим творчим керівникам Марії Глові, Валентині Лотоцькій діють чудові театральні аматорські колективи, які в будь – який момент можуть гідно представити район. Творчого вам натхнення, прекрасних постановок та нових високих успіхів у царині театрального мистецтва!
Методист Буського РНД Оксана Шквір

Люди и события1280 x 960
Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"


1600 x 1200
Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"


1600 x 1200
Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"


1600 x 1200
Обласний огляд-конкурс "Театральне Надбужжя"