Міжнародний день захисту дітей

 

Міжнародний день захисту дітей
  1 червня – Міжнародний день захисту дітей. У Буському районному Народному домі відбувся конкурс малюнка «Я люблю цей світ», який проводив відділ культури та туризму Буської РДА. Незважаючи на дощ, бажаючих  творити та висловити свої почуття за допомогою крейди виявилось чимало. Наймолодшому учаснику ще не виповнилось й 3 –ох років, а намальовані разом з татом квіти, подарували усім  гарний настрій і нагадали, що сьогодні перший день літа. Не засмучувала й хмарна погода, сонячно, тепло і весело було біля Народного дому від намальованого голубого неба, усміхнених сонечок, птахів, казкових персонажів, та безлічі малюнків, які випромінювали світло та позитив, як і самі ж діти. Згадали дитинство та прилучилися до творчості й батьки і бабусі. Окрім задоволення від малювання , кожна дитина отримала солодкий частуночок від депутата районної ради, голови комісії у справах молоді і спорту Ігоря Іваськіва, а також книжечку «Софійка в країні казок» місцевої казкарки Надії Степаник.

Малювали сонячний настрій у дощову погоду: Юрко Дуткевич (2,5 р.), Віталік Яремчук (3 р.), Юля Поцілуйко (10 р.), Інна Ткачук (8 р.), Арсен Чучман (8 р.), Арсен Онишкевич (8 р.), Діана Кіт (11 р), Михайлик Цьокан (6 р.), Олексій Грузевич (5 р.), Ева Огороднік (9 р.), Адам Огороднік (7 р.).

  Оскільки творча акція викликала неабиякий інтерес у малих митців, плануємо, що подібні акції стануть постійними і будуть збирати чимраз більше маленьких талановитих надбужанців.Создан 01 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником