Нещодавно з 7 по 9 червня у Львові відбулася акція «НОЧІ ХРАМІВ»,

 

Нещодавно з 7 по 9 червня у Львові відбулася акція «НОЧІ ХРАМІВ»,

Фестивалі 

Про те, що Львів – Європейське місто – знають усі. Свідчать про це не тільки пам’ятки архітектури, гарно прибрані, картаті вулички, але й кількість і якість мистецьких акцій, які відбуваються впродовж року. Нещодавно з 7 по 9 червня у Львові відбулася акція «НОЧІ ХРАМІВ»,завдяки якій усі бажаючі могли відвідати нічні храми міста, що були відчинені до 24.00. А ще можна було  послухати безкоштовні екскурсії та лекції на релігійну тематику, побувати на  тематичних концертах. Цьогорічною «родзинкою» дійства було відкриття мобільного музею Івана Павла 2, де безкоштовно можна було подивитись особисті речі Папи, які спонукали торкнутись до життя блаженного та подумати глибше над важливими речами.

  Програма була насичена і цікава, і  особливо приємно, що серед найкращих виконавців, запрошених на це дійство, був і надбужанський Народний вокальний гурт «Куди йдеш» (кер.о. Ярослав Лозовий.)  О 21.00 годині вечора на площі перед Храмом Пресвятої Євхаристії  над нічним  Львовом звучали пісні з нового альбому гурту «Вір і люби». Публіка була вдячна, не скупилась на аплодисменти і з кожною піснею глядачів ставало все більше. Монахині, священики, молодь, львів’яни та гості міста – усі з захопленням слухали  мистецькі дарунки. Після концерту можна було послухати безкоштовну екскурсію по храмі, а також помолитись і доторкнутись до мощів (крові в капсулі) блаженного Івана Павла 2. Тож гурт з Божим благословенням і під опікою Блаженного Папи вернувся до рідного міста, сповнений натхненням та сил для нових творчих здобутків та перемог. А Буськ з нетерпінням чекає представлення нового альбому гурту.

 

Методист хореографічного жанру Л.Огороднік.

 


  Багато зірок сяє на мистецькому Олімпі Бущини.  Особливо яскравими і талановитим  є Зразковий ансамбль народного танцю «Нові Зірки», керівник М.Зеленська, які діють при Буському Народному домі. Мабуть, жодне дійство не обходиться без діточок, які не тільки гарно танцюють, а ще й беруть активну участь у всіх цікавих акціях, які проходять у місті та районі.  Вибаглива надбужанська публіка вже давно достойно оцінила і полюбила талановитих, творчих  дітей з ансамблю. Але   звання «Зразковий» зобов’язує до наполегливої праці та нових перемог. І керівник, разом з своїми підопічними  справляються з такими вимогами.  Літо для «Зірок» розпочалось  «зірково».

Перше місце виборола молодша група у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Львівська рапсодія 2013»,  першу і третю премію на Обласному фестивалі-конкурсі «Пустомитівські викрутаси».

  А нещодавно у м. Сокаль відбувся щорічний фестиваль «Свитазівські притупи», звідки діти привезли диплом третього ступеня, нові знайомства та багато позитивного заряду для майбутніх тренувань.  Хочеться відзначити, професіоналізм керівника, наполегливість  і талант дітей а також терпіння і жертовність батьків, які з розуміннім ставляться до занятя, яке обрали їхні діти.

Нових перемог Вам , творчої наснаги та яскравих злетів до нових висот у танцювальному мистецтві.

 

Методист хореографічного жанру Л.Огороднік.

 Создан 12 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником