Get the Flash Player to see this player
 

20 MБ
2 мин : 49 сек
1280 x 720
9442 просм.
15 мая 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

14 травня у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім.. С.Крушельницької відбувся регіональний тур 4 Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії ім.. Па

Альбом Регіональний тур 4 Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії ім.. Павла Вірського. (1 видео)

14 травня у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім.. С.Крушельницької відбувся регіональний тур 4 Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії ім.. Павла Вірського. У фестивалі взяли участь 2 колективи з Бущини: Зразкова хореографічна студія «Арніка»(кер. А.Діяк) та Зразковий ансамбль народного танцю «Нові Зірки» (кер. М.Зеленська), які з гідністю представили наш район як такий, у якому підтримують та розвивають мистецтво танцю.
На тлі політичних, економічних та фінансових проблем і надалі усвідомлюємо, що без культури немає нації. Учасники фестивалю від Бущини мали змогу взяти участь у конкурсі завдяки благодійності їх родин, які офірували кошти і на проїзд, і на костюми. Бо справжнє мистецтво потребує і великої, виснажливої праці, і жертовності, підтримки і розуміння. На даний час цього нам не бракує.
Виступи багатьох конкурсантів були вражаючі. І костюми, і постановка танцю, і артистичність виконавців і відшліфованість кожної деталі були переконливими. Не пасли задніх і надбужанці.
Заключним акордом 30-ти танцювальних колективів Львівщини стала хореографічна композиція «Небесна сотня», яку зал дивився стоячи і без аплодисментів а привітав виконавців під вигуки «Слава Україні!», «Героям слава!».
Заключне слово мало поважне журі на чолі з українським хореографом, генеральним директором — художнім керівником Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, головою Всеукраїнської хореографічної спілки, Героєм України – Мирославом Вантухом, який оголосив колективи, які пройшли до наступного етапу конкурсу в Києві, а також дав настанови учасникам та керівникам ансамблів. Цього року наші талановитим надбужанським дітям не вистарчило майстерності для перемоги, але попереду ще багато висот та мистецьких Олімпів, які здолають наші діти завдяки наполегливій праці, розвитку та удосконаленню.
Нових Вам перемог!
Методист хореографічного жанру Огороднік Л.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts